بانک کتاب | خرید اینترنتی کتاب | خرید تلفنی کتاب | خریدکتاب | بانک کتاب ایرانیان

خرید اینترنتی کتاب از انواع انتشارات های درسی ، کمک درسی و دانشگاهی و عمومی

بانک کتاب | خرید اینترنتی کتاب | خرید تلفنی کتاب | خریدکتاب | بانک کتاب ایرانیان

خرید اینترنتی کتاب از انواع انتشارات های درسی ، کمک درسی و دانشگاهی و عمومی

۵ مطلب در فروردين ۱۳۹۸ ثبت شده است

بانک کتاب ایرانیان مرجع کاملی برای تهیه کتابهای دانشجویان دانشگاه پیام نور می باشد.برای تهیه ی کتاب های انتشارات پیام نور و کتاب راهنمای آنها شامل: راه,استادی, طلایی میتوانید با شماره 02166401004 تماس بگیرید و یا از طریق همین سایت اقدام به خرید آنلاین نمایید.

ارسال کتاب تلفنی

همکاری ما با انتشارات پیام نور

پیام نور, انتشارات پیام نور, بانک کتاب پیام نور, ارسال کتابهای دانشگاه پیام نور, خرید کتاب پیام نوری, کتابهای پیام نور, انتشارات دانشگاه پیام نور, نشر پیام نور,

کتاب خداحافظ گاری کوپر از رومن گاری ترجمه شده توسط سروش حبیبی در سایت بانک کتاب ایرانیان برای اولین بار عرضه شده است. کتاب خداحافظ گاری کوپر در نشرنیلوفر به چاپ رسیده است.

حاشیه‌های زندگی رومن گاری بسیارند؛ از ماجراهای عاطفی تا فعالیت‌های هنری؛ از پروازهای نظامی در جنگ جهانی دوم تا فعالیت به عنوان یک دیپلمات سیاسی.
اما آنچه در این‌جا مورد توجه ماست، رومن گاری به عنوان یک نویسنده است.
گاری آن‌قدر روایت‌های مختلف و متفاوت و بعضا متعارض برای زندگی و کارهایش ارائه کرده که نتوانیم به سادگی در موردش به جمع‌بندی برسیم.

رومن گاری متولد ۱۹۱۴، با نام اصلی رومن کاتسِف و دارای اسم های مستعار دیگری مانند امیل آخار، دیپلمات فرانسوی، رمان نویس، کارگردان و همچنین خلبان جنگ جهانی دوم بود. او یکی از محبوب ترین و پرکارترین نویسندگان فرانسه است که بیش از سی مقاله، رمان و خاطرات را چه با نام خود و یا با نام های مستعار به رشته تحریر در آورده است. رومن گاری تنها نویسنده ای است که موفق شده جایزه کنگور را دو بار به دست آورد. یکبار با نام اصلی خود و بار دیگر با یکی از نام های مستعارش.

هیچکس تا به حال دو مرتبه در عمرش عاشق نشده،عشق دوم،عشق سوم،اینها بی معنیست.فقط رفت و امد است.افت و خیز است.معاشرت میکنند و اسمش را میگذارند عشق...!
از همین می‌ترسم که به کسی یا چیزی عادت کنی،
اون وقت اون کس یا اون چیز قالت بذاره!
اون موقع دیگه هیچی برات نمی‌مونه!
می‌فهمی چی می‌خوام بگم؟!
"...هیچ چیز را نمیشد حالیش کرد. این حال اصطلاحی داشت که باگ مورن پیدا کرده بود."آزادی از قید تعلق". چیز فوق العاده ای بود. وقتی از قید تعلق آزادی یعنی تنهایی. نه طرفدار کسی هستی نه ضد کسی. همین. باگ میگفت که بزرگترین مسئله جوانان اینست که چطور این اکسیر را پیدا کنند."
خداحافظ_گاری_کوپر، نام رمانی فلسفی_سیاسی از نویسنده فرانسوی رومن_گاری است. رمان دربارهٔ جوانی ۲۱ ساله به نام لنی است که از زادگاه خود آمریکا به کوه‌های سوییس پناه می‌برد و دربارهٔ فلسفه زندگی او و دیدگاه‌هایش است.
خداحافظ گاری کوپر در روز های اوج جنگ سرد نوشته شده؛ روزهایی که یک خط جهان را به دو قسمت تقسیم می کرد و سردمداران هر منطقه، وعده زندگی بهتر را به شهروندان خود می دادند.
نویسنده شخصیتی خلق می کند که از آمریکا فرار می کند اما به شوروی نمی رود. می رود در کشوری که همواره بی طرف بوده؛ سوئیس. در سوئیس هم در شهر نمی ماند، به نوک قله پناه می برد. لنی یک ایدئولوژی خاص دارد که خودش آن راآزادی از قید تعلق می نامد. او از هرگونه وابستگی بیزار است. ازدواج و تشکیل خانواده برایش مانند کابوسی است که تصور آن هم هولناک است. حتی می توان گفت که وابستگی به وطنش، آمریکا، را نیز کم و بیش قطع کرده است.
این ماه برای من با شاهکار رومن‌گاری شروع شدو از همون صفحات اول جز یکی از عالی ترین و پر حرف ترین کتاب هایی شد که تا به حال خوانده ام.
لحن طنز کتاب همراه با نقد های اجتماعی تند و تیز نویسنده به اروپا و مخصوصا آمریکا یکی از مهمترین ویژگی های این کتابه که به شدت خواننده رو با رک گوییش شگفت زده می کنه. و شخصیت بامزه و بی تفاوت لنی به همراه حضور پررنگ و برانگیزنده ی شخصیت زن داستان چنان هارمونی پرقدرتی رو به نمایش گذاشتند که خواننده را بی وقفه به پیش میبرند و در دل اتفاقات سریع و غیر قابل پیش بینی رها می کنند.

خرید اینترنتی کتاب خداحافظ گاری کوپر از رومن گاری سروش حبیبی

پیک کتاب

خرید کتاب

فروش کتاب

فروشگاه اینترنتی کتاب

بانک کتاب

فروش تلفنی کتاب

کتاب و من دوستت داشتم از فردریک بکمن ترجمه شده توسط فرناز تیمورازف در انتشارات چترنگ به چاپ رسیده است. سفارش اینترنتی کتاب و من دوستت داشتم از طریق بانک کتاب ایرانیان میسر است.

 هر دو از سفر با کشتی خوشمان می آمد.
من از مسیر رفتش خوشم می آمد و تو مسیر برگشت را دوست داشتی.
من دوست داشتم همه چیز را پشت سر بگذارم اما تو دوست داشتی روی عرشه بایستی و هلسینگبورگ را تماشا کنی که در افق پدیدار میشود.راه خانه را، سایه چیزی را که میشناختی. عاشقش بودی
شادی مخصوص حیوانات و بچه‌هاست، هیچ عملکرد بیولوژیکی ندارد. آدم‌های شاد چیزی پدید نمی‌آورند، دنیایشان از هنر و موسیقی و آسمان‌خراش خالی‌ست، خالی از اکتشافات و ابداعات. همه رهبرها، همه قهرمان‌هایت، ذهنی درگیر دارند. ذهن آدم‌های شاد درگیر نیست، زندگی‌شان را به درمان بیماری‌ها یا به پرواز درآوردن هواپیما ها نمی‌گذرانند. آدم‌های شاد چیزی از خود برجا نمی‌گذارند. محض خاطر خود زندگی‌ست که زندگی می‌کنند، انگار که روی کره‌ی زمین مصرف کننده‌اند
شب کریسمس است و پدر و پسری بعد از چند سال همدیگر را می‌بینند. پدر می‌خواهد تا دیر نشده ماجرایی را تعریف کند همان موقع که درباره دخترکی شجاع، که چند مایل آن‌طرف‌تر روی تخت بیمارستان خوابیده، حرف می‌زند حقایقی را هم درباره خودش فاش می‌کند: موفقیت‌هایش در کسب‌وکار، اشتباهاتش در مقام یک پدر، ندامت‌های گذشته‌اش و امیدهایش به آینده.
به او فرصتی می‌دهند تا کاری فوق‌العاده انجام دهد و بتواند سرنوشت دخترک را که در آستانۀ مرگ قرار دارد تغییر دهد اما قبل از انجام بهترین معامله در کل زندگی‌اش، باید بفهمد زندگی‌اش چه ارزشی داشته و فقط پسرش می‌تواند جواب این سؤال را بدهد.
از زبان نویسنده:
این داستان را در یک نصفه‌شب، چند روز قبل از کریسمس ۲۰۱۶ نوشتم. زن و بچه‌هایم چند قدم آن‌طرف‌تر خواب بودند. خیلی خسته بودم؛ سالی عجیب و طولانی داشتم و درباره انتخاب‌هایی که خانواده‌ها می‌کنند، خیلی فکر کرده بودم. هر روز، همه‌جا مجبوریم سرِ دوراهی تصمیم بگیریم. بازی می‌کنیم، خانه می‌مانیم؛ توی خانه می‌مانیم؛ عاشق می‌شویم و کنار یکدیگر به خواب می‌رویم. متوجه می‌شویم به کسی احتیاج داریم که گذر زمان را بهمان گوشزد کند. بنابراین سعی کردم در این‌باره داستانی بگویم...
بکمن، نویسنده سوئدی، ندامت‌ها و سرگشتگی‌های انسان در طول زندگی را روایت کرده است و با سبک نگارش منحصربه‌فرد و شوخ طبعی و لحنی پراحساس به ما یادآور می‌شود که زندگی هدیه‌ای گذراست و میراثی که بر جا می‌گذاریم به این بستگی دارد که چگونه این هدیه را با کسانی که دوستشان داریم تقسیم کنیم.

خرید اینترنتی کتاب و من دوستت داشتم از فردریک بکمن انتشارات چترنگ

بانک کتاب

فروش تلفنی کتاب

پیک کتاب

خرید کتاب

فروش کتاب

فروشگاه اینترنتی کتاب


کتاب قلبی به این سپیدی اثر خابیر ماریاس توسط مهسا ملک مرزبان ترجمه و در نشر چشمه به چاپ رسیده است جهت خرید اینترنتی کتاب اقدام نمایید.

دنیا پر از شگفتی‌ها و رازهاست. فکر می‌کنیم آدم‌های نزدیک‌مان را می‌شناسیم، اما زمان با خودش چیزهایی می‌آورد که می‌فهمیم کمتر از آن‌چه فکر می‌کردیم می‌دانیم، یعنی تقریباً هیچ. همیشه بخش بزرگتر حقیقت در سایه قرار دارد. حتا اگر بخش روشن بزرگتر شود باز هم بُرد با سایه‌هاست

راز چیزی نیست که ویژگی خاصی داشته باشد، از پنهان‌کاری و سکوت یا از احتیاط و فراموشی به وجود می‌آید، از نگفتن یا تعریف نکردن، چون گوش دادن خطرناک‌ترین کارهاست و جلویش را نمی‌شود گرفت، همین موقع است که به‌راستی اتفاقی رخ می‌دهد، وقتی درباره‌اش حرف نمی‌زنیم، چون اگر حرف بزنیم فراری‌اش می‌دهیم، واقعیت‌ها را می‌رمانیم

دچار آن آزردگی مهارنشدنی شده بودم که زمانی تجربه می‌کنی که دیگر کسی را دوست نداری اما او به رغم همه چیز تو را دوست دارد و رها نمی کند. همیشه دلمان می‌خواهد وقتی همه چیز برای ما تمام شد برای طرف مقابل هم تمام شود

بیشتر آدم‌ها به این قصد دست به تغییر می‌زنند که از جای خودشان در دنیا خلاص شوند و جای دیگری را غصب کنند و فقط به همین دلیل خودشان را فراموش و آن چه را بودند مدفون می‌کنند، همه‌ی ما گاه به شدت از چیزی که هستیم و چیزی که بودیم خسته می‌شویم.

این رمان شاهکار، کتابی نفس گیر درباره رازهای خانوادگی است؛ اسراری که قدرت و تأثیر بی رحمانه ی اتفاقات گذشته را به ذهن متبادر می کنند.
راوی داستان مرد جوانیست که یک مترجم همزمان بین المللی محسوب می شود و به تازگی متاهل شده است. حوادث و تفکرات زیادی ذهن او را پوشانده. این که ازدواج به چه معناست و روابط زن و مرد بعد و قبل از ازدواج چرا و چگونه تغییر می کند، او می داند پدرش رازی دارد پدری که قبل از مادر با خاله او ازدواج کرده بود خاله ای که بعد از سفر ماه عسل خودش را کشت، او دوستی دارد که تلاش می کند از طریق آگهی با مردی رابطه داشته باشد و...
او چیزهای بسیار اندکی از باطن زندگی پدرش، رانز، می داند؛ اما وقتی که ازدواج می کند، شروع به مرور دوباره اتفاقات گذشته کرده و روی اطلاعاتی که قلبا علاقه ای به دانستن آن ها ندارد، عمیق می شود.

نویسنده در همه بخش های رمانش به تغییر جهان انسانی توجه می کند که از چیزی در دوردست ها می ترسد و به مسائل عمیق انسانی پرداخته و تاوان و هزینه ی تردید و بلاتکلیفی را به تصویر کشیده است.
کتاب ضرباهنگ تند و پرکششی دارد و در آن می توان تلفیقی از خشونت، عشق و ماجراجویی را دید.

خرید اینترنتی کتاب قلبی به این سپیدی اثر خابیر ماریاس

فروش اینترنتی کتاب

پیک کتاب

خرید کتاب

فروش کتاب

فروشگاه اینترنتی کتاب

بانک کتاب

فروش تلفنی کتاب